KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Karaosmanoğlu Kandıra’da Vatandaşlarla Sohbet Etti

IHA
16.10.2015 - 11:14Son Güncelleme :

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU KANDIRA'DA VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra merkezde vatandaşlarla bir araya geldi ve vatandaşlarla sohbet etti.
Ülke ekonomisine ve üretimine yıllarca emek sarf eden, tarım ve hayvancılıkta önemli üretim merkezlerinden birisi olan Kandıra ilçesi, her geçen gün gelişim kat etmesiyle dikkatlerden kaçmıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçesinde, Kocaeli’nin tamamında olduğu gibi özel ilgi gösterdiği Kandıra’da da vatandaşlarla bir araya gelerek hizmetleri yerinde sorguladı. Yediden yetmişe herkesle ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu, “Vatandaşımız hep gülsün istiyoruz. Bundan dolayıdır ki halkımızın yıllarca beklediği projeleri üretmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hizmetleri hisseden halkımız bize her daim teşekkür ediyor. Hükümetimizle birlikte daha çok çalışarak, milletimizin arzu ettiği ‘Güçlü Türkiye ve Güçlü Kocaeli’ için yedi yirmi dört ayaktayız” dedi.
Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in de eşlik ettiği Kandıra ziyaretinde Başkan Karaosmanoğlu, ilk olarak Cumhuriyet caddesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Kandıra’da yaşayan emekli vatandaşlarla da hasbihal eden Başkan Karaosmanoğlu, “Allah sizlere hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler versin. Sizler emeğinizle bu ülkenin ilerlemesi için çalıştınız. Yerel yönetimler olarak sizlerin hayatlarını sürdürdüğü bölgelerde huzur içerisinde yaşamanız için nöbetimizi tutuyoruz. Vatanımız için, çalışan ve üreten halkımızın rahat ve huzur içerisinde yaşamlarını sürdürmeleri için daha çok çalışacağız” şeklinde konuştu.
Kandıra merkezdeki esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşların önerilerini de dikkatlice dinledi. Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemizde özellikle 2019’a kadar Türkiye’yi yönetecek, hatta 2023’lere Cumhuriyet’in 100. kuruluş yılına götürecek istikrarlı ve güçlü bir hükümete ihtiyaç vardır. Kalkınan bir ülkede, doğalgazın Kandıra’ya ulaştığını, grup yollarının, arıtma tesislerinin, Namazgah Barajı’nın velhasıl Kocaeli’nin ileriye doğru adım attığı dönemleri yaşayarak sizler ve bizler çok iyi gördük. Genel hizmetler başta olmak üzere yerel hizmetlerin güçlü bir şekilde devam etmesi için irademizi ortaya koyalım” dedi.
Kandıra ilçesindeki temaslarda ülkenin geldiği noktanın özellikle vatandaşlar tarafından vurgulanması ve bu ilerleyişin kesilmemesini istemeleri dikkatlerden kaçmadı. Büyükşehir yatırımlarının insanımızın hayatındaki yaşam standardını yükselttiğinin de vurgulanması üzerine Başkan Karaosmanoğlu, “Bu hizmetleri gerçekleştirirken tek gayemiz halkımızın beklediği ve arzu ettiği yaşama kavuşması içindi. Ülkemizin geldiği bu noktada sen ben tartışmasında ziyade, Türkiye gerçeğinin olduğunu bir kez daha görüyoruz. Şunu unutmamak gerekiyor ki yerelde bizler, merkezde hükümetimiz ve hizmetleri alan sizler de ülkemizden sorumluyuz. Aldığımız bu özgür havayı bile kıskananlar olduğunu unutmamak gerekiyor. Her şeye rağmen devletimizin ve Büyükşehir Belediyemizin yatırımları artarak devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Karaosmanoğlu Kandıra’da Vatandaşlarla Sohbet Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karaosmanoğlu Kandıra’da Vatandaşlarla Sohbet Etti haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:00
  • Guneş
   07:44
  • Öğle
   12:57
  • İkindi
   15:30
  • Akşam
   17:48
  • Yatsı
   19:21
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı