ADANA HABERLERİ

Başkan Karalar’dan 29 Ekim Kutlamalarına Davet

IHA
27.10.2015 - 10:28Son Güncelleme :
Başkan Karalar’dan 29 Ekim Kutlamalarına Davet
IHA

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 29 Ekim Perşembe akşamı saat 17.30’da Atatürk Parkı’nda başlayıp Uğur Mumcu Meydanı’nda sona erecek Fener Alayı yürüyüşüne ve sonrasında meydanda düzenlenecek etkinliklere tüm Adanalıları davet etti.
Başkan Karalar, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri olan Cumhuriyet’e her zamankinden daha çok sahip çıkılması gereken bir süreç yaşandığını söyledi. Karalar, “Kelimenin gerçek manasıyla Anadolu’nun üzerine çullanan yedi düvele yiğitçe meydan okuyarak yokluklar içerisinde kurulan Cumhuriyetimizi Atatürk’e söz verdiğimiz gibi sonsuza kadar yaşatma azim ve kararlılığında olduğumuzu dosta düşmana göstereceğimiz gün bugündür” dedi.
Kadınıyla, erkeğiyle yedisinden yetmişine tüm Adanalıları ellerinde Türk Bayraklarıyla birlikte 29 Ekim Perşembe akşamı 17.30’da Atatürk Parkı’na davet eden Karalar, "Burada başlayacak Fener Alayı ile Uğur Mumcu Meydanı’na kadar yürüyeceğiz. Uğur Mumcu Meydanı’nda 29 Ekim’in ruhuna uygun coşkulu bir organizasyon düzenleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı 29 Ekim akşamı Seyhan Belediyemiz tarafından düzenlenecek etkinliklere davet ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Başkan Karalar’dan 29 Ekim Kutlamalarına Davet hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karalar’dan 29 Ekim Kutlamalarına Davet haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı