MANİSA HABERLERİ

Başkan Karaçoban Sözünü Tuttu

IHA
31.10.2015 - 09:18Son Güncelleme :

ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. GÖKHAN KARAÇOBAN HAFTALIK MAHALLE ZİYARETLERİ KAPSAMINDA AĞUSTOS AYINDA ZİYARET ETTİĞİ KARADAĞ MAHALLESİNİN EN BÜYÜK SIKINTILARINDAN BİRİ OLAN İÇME SUYU PROBLEMİNİ MASKİ NEZDİNDEN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TEMASLARLA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU.

IHA

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban haftalık mahalle ziyaretleri kapsamında ağustos ayında ziyaret ettiği Karadağ Mahallesinin en büyük sıkıntılarından biri olan içme suyu problemini MASKİ nezdinden gerçekleştirdiği temaslarla çözüme kavuşturdu.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban haftalık mahalle ziyaretleri sırasında 20 Ağustos’ta ziyaret ettiği Karadağ Mahallesinde, mahalle halkının isteklerine dinlemiş ve mahallenin en büyük sorununun içme ve kullanma suyu problemi olduğunu öğrenmişti. Kaynak suyunun bulunduğu bölgede yerinde inceleme yapan Başkan Karaçoban mahalle halkına ve muhtara bu problemin en kısa sürede çözüleceği sözünü vermişti.
Yapılacak işlerin takibi anlamında Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ nezdinde yapılan girişimler sonucunda hedeflenen içme ve kullanma suyu kaynaktan alınarak 2 bin 500 metre boru hattı döşenerek halkın kullanımına sunulmak üzere içme suyu deposuna ulaştırıldı.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Mahallemizin en büyük sıkıntılarından biri içme suyu problemiydi. Yaptığımız girişimlerle bu problemi çözüme kavuşturduk. Söz verildiği gibi yol ve sulama suyu çalışmalarına da en kısa sürede başlanacaktır.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Başkan Karaçoban Sözünü Tuttu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 09 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karaçoban Sözünü Tuttu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı