Ege Haberleri

EGE

  Başkan Karabağ’a teşekkür ziyareti

  İZMİR, (DHA)
  13.04.2016 - 12:48 | Son Güncelleme:

  İZMİR’deki Bayraklı Attaroğlu İlköğretim Okul Müdürü Harun Yaşar, öğretmenler ve öğrenciler, okullarına verdiği katkıdan dolayı Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

  Başkan Karabağ’a teşekkür ziyareti

  Okullarına verdiği destekten dolayı Attaroğlu İlköğretim Okul Müdürü Harun Yaşar, öğretmenlerden Cennet Doğmaz, Zuhal Ömürlü ve öğrencileri temsilen Kaan Karataş ile Ekin Çodur, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı makamında ziyaret etti. Okula yapılan desteklerin öğrenciler ve veliler tarafında memnuniyetle karşılandığını ifade eden Okul Müdürü Harun Yaşar, "Okul ile ilgili sorunları bildirdiğimizde ekipleri yönlendirerek okul bahçesinde ihtiyaç duyulan düzenlemeleri hemen gerçekleşti. Okulumuzun dış cephesi ve sınıfları baştan aşağıya boyandı. İhtiyacımız her neyse anında müdahale ediyor. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.


  "DESTEĞİMİZ SÜRECEK"

  Başkan Hasan Karabağ ise, "Sadece Attaroğlu İlköğretim Okulu’na değil birçok okula elimizden geldiğince yardımda bulunuyoruz. Geleceğimiz olan çocukların eğitim gördükleri ortamları daha da güzelleştiriyoruz. Eksiklikleri imkanlar ölçüsünde gideriyoruz. Göreve geldiğimizden bu eğitim kurumlarına desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik. En önemli yatırım çocuklara, öğrencilere, dolayısıyla geleceğe yapılan yatırımdır. Binlerce öğrencimize burs veriyoruz. Çocuklarımız, dershanemiz sayesinde ücretsiz kurs görüyor. Bundan sonra da okullarımıza, öğrencilerimize verdiğimiz desteği aralıksız sürdüreceğiz" dedi.

  Ziyarete gelen öğrenciler, Başkan Karabağ’a, kendi elleriyle yaptıkları bir çalışmayı hediye etti.


  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı