OSMANİYE HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Başkan Kara, kadro alan personelleriyle buluştu

DHA
12.04.2018 - 13:06Son Güncelleme :
DHA

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, kamu kurumlarında hizmet veren taşeron işçiler için çıkarılan yasa ile kadroya geçişi sağlanan belediye personeliyle bir araya geldi. İlk olarak Kademe Amirliklerinde ki çalışanlaryla toplantı yapan Başkan Kara, daha sonra Mezarlıklar Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiye Amirliği'nde kadroya geçen işçilerle görüşüp görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Başkan Kara, 'Bu ailenin reisi olarak her zaman yanınızdayım' diyerek başladığı konuşmasında, "Sizlerin çalışma ve sosyal hayatınızı daha da iyileştireceğine inandığımız ve hükümetimiz tarafından çıkartılan taşeron yasa düzenlemesiyle ilgili olarak belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar neticesinde kadroya geçişiniz gerçekleşmiştir. Yıllardır belediyenin değişik birimlerinde görev yapıyorsunuz ve bundan sonra da inşallah bu görevinizi sürdürmeye devam edeceksiniz. Statünüz ve konumunuz değişecek. Taşeron yasasının sizlere vermiş olduğu hak ve yetkiler çerçevesinde çalışmalarınız veya bizim idare olarak yapacağımız düzenlemeler çerçevesi içerisinde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Belediye bir aile ortamı ve biz bir aileyiz. Kadroya geçişiniz Cenab-ı Mevla’nın sizlere bahşettiği bir kısmet. Biz idareciler birer vesileyiz. Benim sizlerden isteğim bugüne kadar nasıl özveri ve fedakârca çalıştıysanız bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmanıza devam etmenizdir. Taşerondan kadroya geçişinizin sizler, aileleriniz ve Osmaniye Belediyemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.
Başkan Kara, taşeron yasasıyla kadroya geçişleri sağlanan personelleri ile tek tek tokalaşarak, çalışma hayatlarında başarılar diledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Başkan Kara, kadro alan personelleriyle buluştu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı