AYDIN HABERLERİ

Başkan Kale, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor

IHA
26.10.2015 - 14:24Son Güncelleme :

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI GÜRŞAT KALE, ENGELLİLERİ SEVİNDİRDİ

IHA

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçede ikamet eden iki ihtiyaç sahibi vatandaşa daha tekerlekli sandalye hediye etti.
Bugüne kadar 41 ihtiyaç sahibi, engelli ve yürüme güçlüğü çeken vatandaşa tekerlekli sandalye desteğinde bulunduklarını dile getiren Başkan Kale; “Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra sosyal yardımlaşmaya büyük önem vermekteyiz. İmkanlarımız doğrultusunda her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bizim için sizler çok önemlisiniz. Bizler size hizmeti boynumuzun borcu olarak biliriz. Bu yüzden hayır dualarınızı eksik etmeyin. Bizler sizlerin dualarıyla halkımızın dertlerine, sıkıntılarına derman olmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Kale’nin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Gülşade Topaloğlu ile Vesile Küpsatal da, “Göstermiş olduğunuz duyarlı davranıştan dolayı sizlere teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun. Bizleri çok mutlu ettiniz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Başkan Kale, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Kale, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı