İSTANBUL HABERLERİ

Başkan Kadıoğlu: "Vatandaşımız İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız"

IHA
27.10.2015 - 17:24Son Güncelleme :
IHA

Esenyurt Belediyesi vatandaşlara zarar vermemesi için ilçede bulunan yüksek gerilim hatlarını yapılacak çalışmayla en az 35 metre daha yukarı çıkartacak. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, "Vatandaşımız için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.
Esenyurt Belediyesi yeni bir hizmete adım atarak mahallelerdeki yüksek gerilim hatlarını en az 35 metre olmak üzere daha da yukarı çıkartacak. Esenyurt Namık Kemal Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi ve Saadetdere Mahallesi’nde bulunan 18 ayrı yüksek gerilim hattının vatandaşa zarar vermesini engellemek için çalışma başlatıldı.
Uzun yıllardır yüksek gerilim korkusu yaşayan Esenyurt Namık Kemal Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi ve Saadetdere Mahallesi sakinlerine müjdeli haberi sıcağı sıcağına ileten Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu şunları söyledi:
Mahalle sakinlerinin sabırsızlıkla beklediği müjdeli haberi kendilerine bizzat ileten Başkan Kadıoğlu, “Bugünkü işi yarına bırakmak gibi bir gayemiz asla olmamıştır. Biz başladığımız işi bitirene kadar bırakmayız. Namık Kemal Mahallesi, Saadetdere Mahallesi ve Turgut Özal Mahallesinde bulunan toplamda 18 adet yüksek gerilim hattını 35 metre daha yükselteceğiz. 5 ay sonra bitecek olan yüksek gerilim hatlarındaki yükseltme sonrasında binaların 5 kata izni olacaktır. Yapmak istediğimiz projelerin onayı ne zaman gelirse o zaman projeye başlıyoruz. Birilerinin burada oluşturmaya çalıştığı kötü algıya rağmen biz burada çalışmaya devam edeceğiz ve vatandaşımız için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.
Başkan Kadıoğlu’nun bu müjdesi ardından mahalle sakinleri teşekkür ederek uzun süre alkışladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan Kadıoğlu: "Vatandaşımız İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Kadıoğlu: "Vatandaşımız İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı