Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan’ın ‘mavi sırrı’

Fenerbahçe’nin üç hazırlık maçında da mavi formayı giymesinin arkasında başkan Aziz Yıldırım’ın pazarlama stratejisi yatıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SARI lacivertli takımın üç hazırlık maçında da sahaya mavi formayla çıkması dikkat çekti. Yeni sezon formaları taraftarlarca çok beğinilen F.Bahçe, çubuklu ve beyaz formayı henüz gişmiş değil. Peki neden sadece mavi giyildi? Bu kararın arkasında bir pazarlama stratejisi yatıyor.
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, çubuklu formanın zaten çok fazla satılacağından emin. Beyaz formanın da ligde deplasmanda giyileceği için belirli bir seviyede satılacağını düşünüyor. Yıldırım, mavi formanın da diğer formalar kadar çok satılabilmesi için hazırlık maçlarında bu formanın giyilmesini istedi. Takım, mavi formayı ligde zaman zaman deplasman maçlarında giyecek.

Formalar için yine kuyruğa

GEÇEN gün uzun kuyruklara neden olan futbolcuların forma imzalama etkinliğinin ikincisi gerçekleştirilecek. Bugün Suadiye Fenerium mağazasında 14.00-16.00 saatleri arasında Mert Günok ve Alper Potuk, taraftarlara forma imzalayacak. Yarın da Akasya AVM Fenerium’da M. Topal ve Meireles forma imzalayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz