İSTANBUL HABERLERİ

Başkan İmamoğlu İhlas Bölgesi’nde Yapılan Çalışmaları Yakından İnceledi

IHA
31.10.2015 - 11:13Son Güncelleme :

İHLAS MARMARA EVLERİ 1. KISIM’I ZİYARET EDEN BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU, SİTE İÇERİSİNDE YAPILAN YENİLİK VE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ. VATANDAŞLA BİRLİKTE BÖLGEYİ GEZEN İMAMOĞLU, ÇOCUKLARLA SOHBET ETTİ.

IHA

İhlas Marmara Evleri 1. Kısım’ı ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, site içerisinde yapılan yenilik ve çalışmaları yerinde inceledi. Vatandaşla birlikte bölgeyi gezen İmamoğlu, çocuklarla sohbet etti.
İhlas Marmara Evleri 1’inci kısım, Beylikdüzü Belediyesi’nin çalışmaları sonucu birçok yeniliğe kavuştu. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapılan çalışmaları site sakinleriyle birlikte yerinde inceledi. Yenilenen çocuk oyun gruplarını, fitness aletlerini, futbol ve voleybol sahasını çocukların konforunu düşünerek yaptıklarını dile getiren İmamoğlu, miniklerle birlikte parkları denetleyip onların görüşlerini dinledi.
BIRÇOK NOKTAYA BELEDIYE ELI DEĞDI
İhlas Marmara Evleri 1. Kısım’ın içerisinde Önder Caddesi D-6/E adresinde bulunan bina Beylikdüzü Belediyesi tarafından Aile Sağlığı Merkezi olarak tahsis edildi. Sitenin çeşitli noktalarına 3 adet çocuk oyun grubu montajı ve zemin kauçuk kaplaması, 2 adet fitness grubu montajı ve zemin kauçuk kaplaması, kent mobilyaları montajı ve var olanların bakımı tamiri, çok amaçlı oyun grubu ile çok amaçlı saha tamiri, üstü kapalı gölgeli bank ve cami çevresi tente montajı yapıldı.
Hakan Ünsal Tesisleri’nin pota ve zemin yenilemesi de yapılan sitede, mevsime uygun çiçek dikimi ve yeşillendirme gerçekleştirildi. Ayrıca engellilere de özel ihtimam gösterilen çalışmalarda kaldırımlara, İhlas Camii’ne, İhlas İlkokulu’na ve çarşıya engelli rampası kazandırıldı. Site içerisinde ikamet eden görme engelli bir vatandaş için ise apartmanından durağa gidebilmesi için 84 metrelik kılavuz taşlar döşendi.
İHLAS’A HIZMETLER DEVAM EDECEK
Site sakinlerinin görüş ve önerilerini dinleyerek çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Başkan İmamoğlu, “Çalışmalarımız daha bitmedi. Birçok yeniliğe ihtiyaç var. Hepsini hızlıca yapmaya devam edeceğiz. Aydınlatmaya dikkat edeceğiz. Site içerisinde küçük de olsa bir alana insanların sosyalleşebileceği noktalar, tesisler oluşturabiliriz” dedi. İmamoğlu, ayrıca Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi’nde yapılan evre düzenlemesini, Eston Reşitpaşa Evleri 3’üncü kısım’da yapılan spor sahalarını da gezdi. İmamoğlu, yapılan yeni saha içerisinde çocuklarla birlikte top oynadı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan İmamoğlu İhlas Bölgesi’nde Yapılan Çalışmaları Yakından İnceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan İmamoğlu İhlas Bölgesi’nde Yapılan Çalışmaları Yakından İnceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı