"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Başkan hastanede

Yaptığı flaş transferlere rağmen ligde umduğunu bulamayan yıldızlar topluluğu Fenerbahçe Kulübü’nün Başkanı Aziz Yıldırım’a önceki gün özel bir hastanede rastladım.

Yaptığım kısa bir araştırma sonucunda Yıldırım’ın prostat kontrolü için rutin kontrole geldiğini öğrendim.

Paris’ten önce İstanbul’da

Dilek Hanif, 26 Ocak’ta Paris Haute Couture Haftası’nda sergileyeceği ilkbahar/yaz koleksiyonunu önce Türk müşterilerinin beğenisine sunacak. Ünlü modacı, 19 Ocak’ta Hotel Les Ottomans’da gerçekleştireceği ve Anadolu kültürünün izlerini taşıyan koleksiyonundan sadece 10 parçayı sergileyecek. Modaseverler koleksiyonun tümünü ise 26 Ocak’ta Paris’te görebilecek.

Ben 10 çılgınlığı

Dünyada 166 ülkede yayınlanan ve 240 milyondan fazla eve ulaşan BEN 10, 2010’da ilk kez İtalya’da canlı sahne gösterisiyle çocukların karşısına çıkmıştı. “BEN 10 Live” şimdi de 2011 Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor. Gösteri, 9-13 Şubat’ta İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde olacak. Ben10, gösteri öncesi çocuklarla tanışmak için bugün Sitare-Murat Akdilek’in sahibi olduğu Etiler’deki Party Kids, Mohini Aile ve Çocuk Yaşam Merkezi’nde olacak.

Kırmızı gece

Harbiye Elmadağ’daki İstanbul Ruj, bugün Sexy-s markasının sahibi Seval Birinci’nin düzenleyeceği partiye ev sahipliği yapacak. Erkeklerin gömlek & kravatları, kadınların ise elbiselerinin kırmızı olacağı geceye, İzzet Öz de nostaljik şarkılarla renk katacak.

Dubai’de ilk sergi

Daha önce de New York’un önemli galerilerinden Malborough Gallery’de sergi açan Ebru Uygun, Dubai’deki ilk sergisini bölgenin en önemli galerisi Green Art Gallery’de açacak. Al Quaz’daki Al Serkal Avenue’de yer alan Green Art Gallery’de gerçekleşecek sergide Uygun’un 10 yeni işi yer alıyor. Uygun’un 10 Ocak’ta açılan ‘Lucid Dreaming’ adını verdiği sergisi, 12 Şubat’a kadar gezilebilir.

Eşi için şube açtı

Üçüncü evliliğini Hande Zaman’la yapan Göksel Sunter, eşi için Ortaköy’de sahibi olduğu Çaydanlık Cafe’nin şubesini açmış. Profilo Kültür Merkezi’nin olduğu kattaki cafe’yi eşi için yeniden düzenleyip Cafe Çaydanlık’ın yeni şubesi haline getiren Sunter, işlerin oturması için eşine yardımcı oluyor.

Muhteşem çekimler

Elle Decor’un Aylin-Özcan Tahincioğlu çiftinin Anadolu Hisarı’ndaki evlerini kapağa taşıdığı 2011 Kış Özel sayısı çok beğenildi. Rana Morgül’ün yapım sorumluluğunu üstlendiği çekimleri Engin Aydeniz fotoğrafladı.
X