İZMİR HABERLERİ

Başkan Hasan Arslan Bayrak Dağıttı

IHA
29.10.2015 - 10:17Son Güncelleme :

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN ARSLAN CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE ESNAF VE VATANDAŞA 5 BİN ADET TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI.

IHA

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle esnaf ve vatandaşa 5 bin adet Türk bayrağı dağıttı.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan Cumhuriyet Bayramının daha coşkulu kutlanması amacıyla Çiğli sokaklarını gezerek Türk bayrağı dağıttı. Yoldan geçen vatandaşlar ve esnaflar tarafından büyük ilgi ve memnuniyetle karşılanan Başkan Arslan, şehrin birçok noktasında dağıtılan Türk bayrakları eşliğinde esnaf ve vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Esnaflar, bayrak dağıtılması ve bayram kutlaması ziyaretinden dolayı Başkan Arslan’a teşekkürlerini ilettiler.
5 BİN BAYRAK
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çok sağlam temellerle kurulduğuna bu temeller üzerinden birlik ve beraberliğin korunduğuna dikkat çeken Başkan Arslan, “Cumhuriyetimize sahip çıkmalıyız. Bu bayrak da ulusumuzun direnişinin, kazandığı istiklal mücadelesinin sembolüdür. Herkes Cumhuriyet Bayramı’nda bu bayrağı dalgalandırmalıdır. Bu nedenle ilçemizde 5 bin adet bayrak dağıtılmasını sağladık. Esnaflar Çiğli’ye çok kıymetli hizmetler veriyorlar. Bugün bu coşkuyu hem esnaf kardeşlerimizle hem de vatandaşımızla yaşamak için bayrak hediye ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Başkan Hasan Arslan Bayrak Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Hasan Arslan Bayrak Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı