BİTLİS HABERLERİ

Başkan Gürsoy Belediye Çalışanlarıyla Toplantı Yaptı

IHA
30.10.2015 - 11:26Son Güncelleme :

ADİLCEVAZ BELEDİYE BAŞKANI ÇALIŞANLARIYLA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

IHA

Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, belediye çalışanlarıyla değerlendirme toplantısı yaptı.
Adilcevaz Belediyesi, personelin verimliliğini artırmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla belediye garajlarındaki yemekhanede Başkan Necati Gürsoy’un başkanlığında toplantı gerçekleştirdi. Birim müdürleri ve personelin katıldığı toplantıda konuşan Başkan Necati Gürsoy, ilçenin kalkınabilmesi için daha çok çalışmaları gerektiğine değinerek, "Çalışanlarımız için buradaki mekânı yeniledik ve daha kullanışlı hale getirdik. Çalışanlarımızın, hemşehrilerimizin daha güzel bir ortamda rahatça çalışmalarını ve gelip bu mekânlarda dinlenmelerini sağlayacağız. Bütün personelimiz herkes kendisini yenileyecek ve yetiştireceklerdir. Hemşehrilerimiz teveccüh ederek bu görevi bize emanet etti. Hep birlikte ilçemizi kalkındırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Sorumluluklarımızı bilerek bu ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz. Hep birlikte bu anlayışla çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz. Hepinize çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum" dedi.
Zaman zaman personel için sosyal etkinlikler yapılacağının altını çizen Başkan Gürsoy, motivasyona ve takım çalışmasına önem verdiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Başkan Gürsoy Belediye Çalışanlarıyla Toplantı Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Gürsoy Belediye Çalışanlarıyla Toplantı Yaptı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı