İSTANBUL HABERLERİ

Başkan Demircan: “İnanmış Bir Adam Kainata Meydan Okuyabilir"

IHA
30.10.2015 - 16:59Son Güncelleme :

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN, GİRESUNLULARIN MİLLİ İRADEYE DESTEK GECESİNE KATILDI.

IHA

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Giresunluların milli iradeye destek gecesine katıldı. Başkan Demircan gecede yaptığı konuşmada, “İnanmış bir adam kainata meydan okuyabilir. O da bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.
Beyoğlu Giresunlular Platformu, önceki gün akşam düzenlediği ‘Giresunlular milli iradeye sahip çıkıyor’ etkinliğiyle, AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı olan hemşehrileri Hasan Turan ve Hasan Ekmen’e tam destek verdi. Beyoğlu Belediyesi’nin ev sahipliğiyle Piyale Park da yapılan toplantıya Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Avukat Harun Muş, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Turan ile AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Ekmen’in yan ısıra çok sayıda dernek başkanı ve STK temsilcisi katıldı. Beyoğlu’nda yaşayan Giresunlu vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği program yaklaşık üç saat sürdü.
“İNŞALLAH CENAB-I HAKBİZLERE BU HİZMETLERİ DEVAM ETTİRME İMKÂNI VERİR”
Programda konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, vatandaşların programa gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün burada AK Parti’ye gönül veren, Recep Tayyip Erdoğan’a gönül veren değerli kardeşlerim, iyi ki varsınız. Bizler de sizleri temsil etmek ve geleceğinizi inşa etmek için varız. 1 Kasım seçim öncesinde havamız güzel. İnşallah Cenab-ı Hak 1 Kasım’dan sonra da bizlere bu hizmetleri devam ettirme imkanı verir” dedi.
Demircan, “Şimdi değerli arkadaşlar son üç yılda ne oldu? Gezi olaylarını başlattılar, o olmadı 17 ve 25 Aralık operasyonlarını başlattılar o da olmadı karşımıza terörü çıkardılar” ifadelerini kullandı.
“İNANMIŞ BİR ADAM KAİNATA MEYDAN OKUYABİLİR”
“Gezi olaylarında Taksim’de duran adam vardı. Duran eylem olur mu? O zaman Cumhurbaşkanımız koşan Türkiye’den bahsederken onlar durun diyordular. İnanmış bir adam kainata meydan okuyabilir. O da bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyen Başkan Demircan, “Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları bu ülkeyi nasıl yöneteceğini çok iyi biliyorlar. Bu memleketin vizyoner, çalışkan ve samimi insanlara ihtiyacı var. Beyoğlu’nda hepimiz biriz, beraberiz. Sevgili milletvekili adaylarımız da buradalar. Biz dedik ki kimseyi ötelemeyen, herkesi kucaklayan bir vekilimiz olsun. Her iki adayımızdan da beklentilerimiz iyi. Allah çıktıkları bu yolda iyi hizmetler vermelerini nasip eylesin. Bugün buraya destek için gelen herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
“İKİ HASAN’A DESTEK OLUP AK PARTİ’YE OY VERİN”
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Turan da, programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Giresunlular milli iradeye her zaman sahip çıkmıştır. Emperyalist güçler bu ülkeyi bölmek için çalışmaya devam ediyor. 7 Haziran seçimlerinde istikrarımızı bozdular. Geçmişte ceddimizin cephede verdiği mücadeleyi bizler bugün sandıkta vereceğiz. Mevla’m bizleri makamından güç alanlardan değil, makamına güç verenlerden eylesin” dedi.
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Ekmen ise, “Ben de Kasımpaşa damadıyım. Hangi partiyi desteklerseniz destekleyin eğer Giresunluysanız iki tane Hasan’a destek olup AK Parti’ye oy verin. Eşinizi dostunuzu arayın. Hepinize 2 tane oy emanet ediyorum ve emanetimi Pazar günü sizlerden istiyorum. Allah’a emanet olun, teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan Demircan: “İnanmış Bir Adam Kainata Meydan Okuyabilir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 16 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Demircan: “İnanmış Bir Adam Kainata Meydan Okuyabilir" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı