« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan Delihasan'ın karate heyecanı

Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Rize'de bölge antrenörleri ve öğrencilerine karate teknikleri hakkında ders verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Esat Delihasan, 2 Mart Spor Salonu'nda il temsilcisi Mehmet Karaaslan ile karate antrenörleri ve öğrencilerle toplantı yaptı. Delihasan, toplantıda, karate elbiselerini giyerek bir süre antrenör ve öğrencilere teknikler hakkında bilgiler aktardı.

Toplantı sonrası gazetecilere açıklama yapan Delihasan, yıllar sonra karate elbisesi giymenin kendisini etkilediğini belirterek, “Uzun bir aradan sonra karate elbisesini giyerek ders verdiğim için heyecanlıyım. Çocuklarla böyle güzel bir paylaşım yapmak heyecanlandırdı. İlk kez sahaya çıkıyor gibiyim” dedi.

Bütün hocaları Rize'de bir arada görmenin güzel bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Delihasan, “Rize'de ne kadar çok karate yapan sporcumuz olursa, bizler de o kadar mutlu oluruz. Hocalarımızın çok azimli olduklarını gördüm. Federasyon olarak sporcunun ve başarının her zaman arkasında durarak, elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Altyapıya verilen önem, sporcuların ileriki zamanlarda ortaya koyacağı başarının bir göstergesidir” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz