« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan coştu

G.Antep galibiyetiyle keyiflenen Beşiktaş Başkanı Demirören, İstanbul’a dönüşte futbolcuları evlerine göndermedi. Geceyi takımla birlikte Nevzat Demir Tesisleri’nde geçiren Demirören, oyuncularıyla sohbet edip, idmanı izledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GAZİANTEPSPOR gibi zorlu bir deplasmanı kayıpsız atlatan Beşiktaş’ta, maç sonrası yüzler gülüyordu. Üst üste 7. maçlarını kazanmanın verdiği mutlulukla, futbolcular ve teknik heyet neşe içinde sohbet ediyor, Başkan Yıldırım Demirören de bu tabloyu keyifle izliyordu.

Kafile, neşeli bir yolculuk sonrasında sabaha karşı 02.00’de İstanbul’a indi. Normal programa göre futbolcuların Nevzat Demir Tesisleri’nden evlerine gitmeleri gerekiyordu. Ancak, tesislere gelindiğinde Başkan Demirören büyük bir sürpriz yaparak, ‘Arkadaşlar, kimse evine gitmeyecek. Bu gece burada kalacağız. Sabah birlikte kahvaltı yapıp sohbet edeceğiz’ diyerek, herkesin içeri girmesini istedi. Başkan belli ki, Gaziantepspor galibiyetinin keyfini futbolcularıyla birlikte yaşamak istiyordu.

Biz de onlar kadar terliyoruz

Yıldırım Demirören
ile birlikte Futbol Şubesi Sorumlusu Kıvanç Oktay da, geceyi tesislerde geçirdi. Sabah futbolcularla birlikte kahvaltı yapan Demirören-Oktay ikilisi, oyuncularla sohbet edip, sorunlarını dinledi. Kahvaltının ardından futbolcular antrenman yapmak için sahanın yolunu tutarken, Başkan Demirören de kenardan oyuncularını izledi.

Çok mutlu olduğu her halinden belli olan Yıldırım Demirören’e duygularını sorduk... ‘Futbolcular sahada, biz de kenarda terliyoruz. İnanın, maçlarda biz en az onlar kadar yoruluyoruz’ diyerek sözlerine başlayan Demirören, takıma yaptıkları yatırımın karşılığını geç de olsa almaya başladıklarını ifade etti. Beşiktaş’ı güzel günlerin beklediğini vurgulayan Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü:

En iyisini yapmaya çalışıyoruz

‘Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Beşiktaş için en iyisini yapmaya çalıştık. En iyi transferleri yaptık, ama olmadı. Maya tutmadı. Uzunca bir süre sportif başarı elde edemedik. Ama şimdi, geçte olsa emeklerimizin karşılığını almaya başladık. Gerçekten çok iyi bir kadromuz var. Rıza Çalımbay’ı takımın başına getirdikten sonra bütün işler yoluna girdi.

Takımımla gurur duyuyorum

Kimse Carew’i eleştirmesin. Gaziantep’te gol atamadı ama, defansa olan katkısı çok büyüktü. Bizim için önemli olan, futbolcularımızın dayanışma içinde olmasıydı. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Bütün oyuncularımız örnek bir dayanışma içinde. Onlarla gurur duyuyorum. Yaptığımız transferlerin ne kadar doğru olduğu şimdi ortaya çıkıyor.’


Tümer Metin Rıza’yı yendi

Gaziantepspor’u deplasmanda 1-0 yenen Beşiktaş, gelecek hafta oynayacağı Sakaryaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenmanda oynanan minyatür kale maçta, Tümer Metin’in kaptanlığını yaptığı, Berkant, Tayfun, Ronaldo, Ahmet Dursun’dan kurulu takım, Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Juanfran, İbrahim Akın, Mustafa ve Fatih Sonkaya’dan oluşan takımı 4-2 yendi.

Demirören çok mutlu

Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u yenerek üst üste 7. galibiyetini alması, Başkan Yıldırım Demirören’i bir hayli keyiflendirdi. Geceyi Ümraniye’de geçiren Demirören, sabah idmanı sırasında arkadaşımız İsmail Er’in sorularını yanıtladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler