ŞANLIURFA HABERLERİ

Başkan Çiftçi, köprülü kavşak çalışmalarını inceledi

DHA
29.03.2016 - 15:37Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA)- ŞANLIURFA Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Necip Fazıl Kısakürek ve Emniyet caddelerinde yapımı devam eden köprülü kavşak çalışmalarını çalışmaları inceledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kentin trafik sorununu rahatlatmak için Fazıl Kısakürek ve Emniyet caddeleri arasında yapımına başlanan dalgeç projesiyle ilgili bilgi aldı. Başkan Nihat Çiftçi, vatandaşların ve sürücülerin fazla rahatsız olmaması için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini belirtti. İnşaat nedeniyle yol bir kısmında çalışmaların devam ettiği diğer kısmında ise ulaşımın kontrollü olarak sağlandığını belirtene başkan Çiftçi şunları söyledi:

"Allah'ın izniyle ilerleyen dönemlerde Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü iş birliğinde Çevik Kuvvet Kavşağında da yapacağımız Köprülü Kavşağın ihale çalışmalarını takip ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bölgede yaşanan trafik yoğunluğunu en asgariye indirmek için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Çalışmalarımızda gelecekte Şanlıurfa'ya yapılabilecek olan hafif raylı sisteminin de alt yapısını planlayarak çalışmaları sürdürüyoruz. Sürdürülen yol yapım çalışmalardan dolayı çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı tüm vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Yalnız çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte Şanlıurfa'nın trafiği büyük bir ölçüde rahatlayacak. Mevsim şartları göz önüne alındığı takdirde bu köprülü kavşaklarımızı istenilen sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız."

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Başkan Çiftçi, köprülü kavşak çalışmalarını inceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 15 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Çiftçi, köprülü kavşak çalışmalarını inceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı