MANİSA HABERLERİ

Başkan Çerçi Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

IHA
28.10.2015 - 12:46Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ: “TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 92. YILDÖNÜMÜNÜ COŞKU VE GURURLA KUTLAMAKTAYIZ."

IHA

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Bu yıl 92. Yılını kutladığımız Cumhuriyet’in kuruluşu ile ilgili bir kutlama mesajı yayınlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yayınladığı mesajda şunları dile getirdi: “Türkiye Cumhuriyeti’nin 92. yıldönümünü coşku ve gururla kutlamaktayız. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin, millet iradesinin adıdır. Bu eser, büyük bir vizyonla daima ileriye bakan, özgüvenini sağlam tutan, heyecanla ve şevkle çalışan bir neslin bugünkü nesillere hediyesidir. Bu nedenle; yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve inkılaplarına her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin lideri Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, Cumhuriyet Bayramımızı yürekten en kalbi duygularımla kutluyorum”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Başkan Çerçi Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Çerçi Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı