KAYSERİ HABERLERİ

Başkan Büyükkılıç Ve Ekibi Osman Kavuncu Mahallesi Halkı İle

IHA
31.10.2015 - 12:07Son Güncelleme :

MELİKGAZİ BELEDİYESİ

IHA

Osman Kavuncu Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ile sohbet edip esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Osman Kavuncu Mahallesi’nin Melikgazi İlçesi’nin en sorunsuz ve nezih mahallelerinden birisi olduğunu ve yapılan yatırımlar ile günden güne gelişerek güzelleştiğini söyledi.
Başkan Büyükkılıç’ın Osman Kavuncu Mahalle gezisine AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları İsmail Tamer ve İsmail Emrah Karayel, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri ile mahalle muhtarları da iştirak etti. Osman Kavuncu Mahallesi’nde gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bu hafta Cuma namazımızı H. Ahmet Elmaağaçlı Camii’nde eda ettik. Cemaatimizle dertleştik kaynaştık, ülkemizin birliği, beraberliği, kardeşliği, dayanışması ve huzuru için dua ettik. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Gördüğümüz kadarıyla vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun. Allah bu güzellikleri elimizden almasın” dedi.
Osman Kavuncu Mahallesi’nin ticaret alanlarının yoğun olduğunu ayrıca Melikgazi’nin en uzun yeşil alanına sahip mahallesi olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Yeni Sanayi ve şehir merkezi arasında kalan Osman Kavuncu Mahallesi en sorunsuz mahallelerimizden birisi. Tüm alt ve üst yapısı tamamlanmış, pazar yeri, alışveriş merkezleri, dini ve eğitim tesisleri ile ilçemizin en nezih mahallelerinden birisidir. Burada özellikle mahallemize ismi verilen Kayseri’nin marka şehir olmasında o zamanın şartlarına göre çok önemli çalışmalar yapmış rahmetli Osman Kavuncu’yu da bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, mahalle halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Başkan Büyükkılıç Ve Ekibi Osman Kavuncu Mahallesi Halkı İle hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Büyükkılıç Ve Ekibi Osman Kavuncu Mahallesi Halkı İle haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı