ERZURUM HABERLERİ

Başkan Bulutlar Yıldızkent Ve Kayakyolu’nda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

IHA
09 Ekim 2015 - 11:02Son Güncelleme : 09 Ekim 2015 - 11:03

BAŞKAN BULUTLAR VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ

IHA

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yıldızkent, Kayakyolu bölgelerini ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların istek taleplerini dinleyen Başkan Bulutlar yapılabilecek konularda ilgili birimlere talimat vererek vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi. Gezi ziyaretlerine belediye meclis üyeleri de katıldılar. Vatandaşlar Başkan Bulutlar’a gittiği her yerde büyük ilgi gösterirken yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI ARTARAK DEVAM EDİYOR
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşların yanına kadar gidip sorunları yerinde görmeye devam ettiklerini belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Görev yaptığımız süre içerisinde birinci önceliğimiz vatandaşlarımızın istek ve talepleridir. Çünkü vatandaşlarımız bulundukları yerlerde sorunlarla uğraşan kendileridir. Köylerimizi ziyaret ederek sorunları hem yerinde görüyoruz, hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bizzat kendilerinden dinliyoruz. Bu yönüyle çok faydalı oluyor. Ziyaret ettiğimiz köylerimizde gördüğümüz en önemli eksikliklerden biri olan köy mahallelerimizin iç kısımlarıydı. Artık köy sokakları kilitli parke taş yapıldı. Bazı köylerimizde ise yayla yolların da stabilize yol çalışmaları yaptık. Merkez mahallelerimiz de halen sıcak asfalt serim çalışması devam ederken yeşil alan çalışmaları, yeni hizmet binası, çocuk oyun alanları, eğitim, kültür, spor ve sosyal belediyecilik çalışmalarımız her gecen gün artarak devam ediyor. Çözümsüzlük değil çözüm üreterek kurumsal olmanın vermiş olduğu disiplinle istikrarlı, şeffaf, katılımcı bir anlayış içerisin de halk ile birlikte belediye yönetimi sergiliyoruz. Bu anlayışla çıktığımız yolda sizlerin desteği ile bugünlere geldik bundan sonra da aynı disiplinle yolumuza devam edeceğiz. Yani durmak yok yola devam hep birlikte yeniden “Haydi Bismillah” diyoruz” diye konuştu.
İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN
1 Kasımda yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde vatandaşlardan destek isteyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ”Ülkemizdeki en iyi gelişmeler ve ekonomik kalkınmalar tek partili hükümetler döneminde yaşanmıştır. AK Parti tek başına iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’de her alanda çok önemli olumlu gelişmeler yaşanmıştır. İnsanlarımız refaha kavuşmuş, Türkiye çevresinde ve dünyada örnek alınan bir ülke haline gelmiş durumdadır. Bu istikrarın ve güvenin sürmesi için AK Parti’nin tekrar tek başına iktidara gelmesi gerekmektedir. Onun için, Türkiye’de huzurun ve güvenin sürmesi, yakalanan ekonomik istikrarın devam etmesi, her alanda elde edilen kazanımların korunması için AK Partiye ve AK Partili kadroların iktidar olması şarttır.’ diyerek 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Başkan Bulutlar Yıldızkent Ve Kayakyolu’nda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 11 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Bulutlar Yıldızkent Ve Kayakyolu’nda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   03:36
  • Guneş
   05:25
  • Öğle
   12:29
  • İkindi
   16:15
  • Akşam
   19:12
  • Yatsı
   20:47
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı