« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan Baysoy kızdı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karşıyaka’da boykota ceza

EKONOMİK KRİZ

KSK yönetiminin kongre kararı almasının ardından futbolcuların antrenman boykotuna başlaması, Başkan Önder Baysoy'dan tepki gördü. Boykot kararını doğru bulmadığını, bu hareketin cezasız kalmayacağını belirten Baysoy, ‘‘Ülkemizdeki ekonomik kriz herkesi olumsuz etkiledi. Birçok kişi parasını alamamasına rağmen, işinin başında. Onların görevi de çalışmak’’

HİÇ YAKIŞMADI

Futbolcuların, 3 Ocak'a kadar idmanlara çıkmayacaklarını açıklamasını, kendilerine hiç yakıştıramadığını belirten Baysoy, ‘‘Birkaç gün önce 250'şer milyon dağıttık. Bu parayla bir ay ev geçindirenler var. Onların da bizi anlamaları lazım’’ diye konuştu. Hayri Zabun ise, futbolcuların haklı olduğu noktalar bulunduğunu, ama çalışmaları gerektiğini dile getirdi.

Tepkimiz camiaya

KARŞIYAKA'da önceki gün yaşanan idman boykotunun yankıları sürerken, futbolcular adına konuşan Melih, tepkilerinin yönetime değil, camiaya olduğunu söyledi. Golcü futbolcu, ‘‘Yönetim de camianın ilgisizliği yüzünden kongre kararı aldı. Onlara destek vermek, camiayı harekete geçirebilmek için idmanlara çıkmama kararı aldık. Herkes tek başına çalışacak’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz