İZMİR HABERLERİ

Başkan Bakıcı: "THK İş Bulmayı Rahatlıkla Sağlayan Üniversitemiz"

IHA
27.10.2015 - 12:44Son Güncelleme :

TÜRK HAVA KURUMU (THK) ÜNİVERSİTESİ İZMİR HAVACILIK MESLEK YÜKSEKOKULU'NUN BİLGİLENDİRME VE ORYANTASYON TOPLANTISI SELÇUK BELEDİYESİ TİYATRO SALONU’NDA YAPILDI.

IHA

Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’nun bilgilendirme ve oryantasyon toplantısı Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapıldı.
Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’nun bilgilendirme ve oryantasyon toplantısına okula yeni başlayan öğrencilerde ilgi gösterdi. Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda toplantının açılış konuşmasını ise THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İbrahim Gönen yaptı. Gönen, Selçuk Kaymakamlığı ve Selçuk Belediyesi ile birlikte THK İzmir Havacılık Meslek Yüksek Okulu olarak çok güzel projelere imza attıklarını kaydetti. Gönen, "Bugüne kadar üniversite olmanın gereklerini yerine getirebildiğimiz projeler gerçekleştirdik. Ortaya çıkan projeler öğrencilerimizin kişisel gelişimine katkı koyan projeler olmanın yanı sıra Selçuk ve Selçuk halkını içine alan projeler oldu. Ben bizlere sundukları maddi ve manevi katkılarından dolayı Başkan Bakıcı ve sayın kaymakamımıza teşekkür ederim" dedi.
Toplantıda konuşan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı da, THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’na başlayan öğrencilerin önemine değindi. Öğrencilere seslenen Başkan Bakıcı, "İlçemize hoş geldiniz diyorum. Önünüzde yeni bir hayat, yeni bir başlangıç var diyebiliriz. Üniversiteli oldunuz. Önemli bir süreç yaşıyorsunuz. Yaptığınız tercihler sonucunda THK Üniversitesi İzmir Meslek Yüksek Okulu’nda Uçak Teknolojileri veya Kabin Hizmetleri Programları’nda başladınız. Hayırlısı olsun. Hem okul olarak, hem de ilçe olarak doğru bir tercih yaptığınızı düşünüyorum" dedi.
THK Üniversitesi’nin üniversiteler arasında iyi bir yerde olduğunu belirten Başkan Bakıcı, "THK diğer üniversitelere de nazaran iş bulmayı çok daha rahatlıkla sağlayan bir üniversitemiz. Bu bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Bunun da sizler tarafından iyi değerlendirileceğini düşünüyorum" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Başkan Bakıcı: "THK İş Bulmayı Rahatlıkla Sağlayan Üniversitemiz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Bakıcı: "THK İş Bulmayı Rahatlıkla Sağlayan Üniversitemiz" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı