İSTANBUL HABERLERİ

Başkan Aydın’dan Çocuklara Sürpriz Eğlence

IHA
30.10.2015 - 11:51Son Güncelleme :

EYÜP BELEDİYE BAŞKANI REMZİ AYDIN, 90 ÖĞRENCİYE TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK TEMA PARKI OLAN VİALAND’A GİRİŞ BİLETİ HEDİYE ETTİ.

IHA

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 90 öğrenciye Türkiye’nin ilk ve tek tema parkı olan Vialand’a giriş bileti hediye etti.
Yetişkinlerin talepleri yanı sıra geleceğin teminatı çocukların isteklerinin de yerine getirilmesi konusunda titiz davranan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tatile giren öğrencilerin keyifli bir gün geçirmesine vesile oldu. Mahalle ziyaretleri sırasında tema park ziyareti konusunda çocuklardan gelen yoğun isteğin gerçekleştirilmesi yönünde talimat veren Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, çocuklara bir günlük Vialand tema park giriş bileti hediye etti. 6 ila 16 yaş grubundan 90 çocuk soğuk havaya aldırmadan gönüllerince eğlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan Aydın’dan Çocuklara Sürpriz Eğlence hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Aydın’dan Çocuklara Sürpriz Eğlence haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı