İZMİR HABERLERİ

Başkan Atila'ya ödül

DHA
29.03.2016 - 12:10Son Güncelleme :
DHA

BORNOVA Belediye Başkanı Olgun Atila, Ege Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kristal Yaka İş Ödülleri'nde onur ödülüne layık görüldü.

Firmaların çeşitli kriterlere göre öğrencilerin, akademisyenlerin ve uzmanların gözünden değerlendirilmesini amaçlayan Kristal Yaka İş ödüllerinin töreni Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde yapıldı. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, iş dünyasına yönelik olarak 20 kategoride ödül verilen organizyonda onur ödülüne layık görüldü. İş dünyasını en geniş açıdan değerlendiren öğrenci organizasyonu olma özelliğini taşıyan ödül töreninde Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar ve Pınar Karşıyaka Antrenörü Ufuk Sarıcı da özel ödüle layık görüldü.

Ödülünü Kulübün Başkanı Mehmet Bal'ın elinden alan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Belediyesi olarak pek çok kurum ve kuruluşla işbirliği içinde çalıştıklarını, amaçlarının 'Evimiz' dedikleri Bornova'yı ortak akılla birlikte yönetmek olduğunu ifade etti. "Önemli olan sadece genç değil, genç bakışa sahip olabilmektir" diyen Başkan Olgun Atila, öğrencilerden doğru bildikleri yoldan hiç şaşmamalarını ve ideallerinden kesinlikle vazgeçmemelerini istedi.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Kesken ise organizasyonu başarıyla gerçekleştiren öğrencileri ile gurur duyduğunu ifade ederek, "Aslında en büyük ödül bize ait. Çünkü bizler sizin gibi gençlere sahibiz. Ödüllerin en büyüğü bu. Bu bir mezuniyet değil ama böyle emek verdiğiniz, böyle şeyler ortaya koyduğunuz sürece yolunuz her zaman açık olacaktır. Bu net bir şekilde görülüyor" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Başkan Atila'ya ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Atila'ya ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı