ESKİŞEHİR HABERLERİ

Başkan Ataç Ve Şanlı Beylikova’da

IHA
26.10.2015 - 11:46Son Güncelleme :

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI DT. AHMET ATAÇ VE HAN BELEDİYE BAŞKANI ERDAL ŞANLI, BEYLİKOVA İLÇESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

IHA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Beylikova ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Ataç ve Şanlı, Beylikova’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. “İlçelerde vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye çalışıyoruz. Eskişehir’de ve Tepebaşı’nda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ilçelerimizde beğeni ile takip ediliyor. Vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkileri ilçelerimize de taşımayı umut ediyoruz” diyen Başkan Ataç ilçe ziyaretlerine düzenli olarak devam edeceklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Başkan Ataç Ve Şanlı Beylikova’da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Ataç Ve Şanlı Beylikova’da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı