MUŞ HABERLERİ

Başkan Asya, Üniversiteli Öğrencilerle

DHA
25.04.2017 - 11:50Son Güncelleme :
DHA

MUŞ, (DHA)- Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Hayırda Buluşanlar Öğrenci Topluluğu gönüllülerini makamında ağırladı.
    MŞÜ Hayırda Buluşanlar Öğrenci Topluluğu, Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hatip Erdoğmuş ve topluluk gönüllüleri ile birlikte Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret etti. Gençlerin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Asya, öğrencilere yönelik yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi verdi. Üniversite öğrencilerinden gelen talep ve önerileri değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Feyat Asya, üniversite öğrencilerinin en büyük sıkıntılarından biri olan ulaşım konusunu kısa bir süre önce çözüme kavuşturduklarını hatırlattı.
  
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden Başkan Asya, Üniversiteli Öğrencilerle hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Asya, Üniversiteli Öğrencilerle haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı