DÜZCE HABERLERİ

Başkan Arapçiftliği Parkını Yakından İnceledi

IHA
26.10.2015 - 13:51Son Güncelleme :

BAŞKAN MEHMET KELEŞ PARKLARI İNCELEDİ.

IHA

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Arapçiftliği Mahallesinde çalışmaları devam eden çocuk oyun parkı ve sentetik çim saha yapılan alanı yakından inceledi.
Düzce’nin her mahallesine çocuk oyun parkı yapılması konusunda çalışmalar yapan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Birimi ekipleri Arapçiftliği Mahallesinde yapılan çocuk oyun alanı ve sentetik çim saha yapımında sona yaklaştı.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de güz dönemi boyunca yapılan çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyor. Başkan Keleş, Arapçiftliği Mahallesinde yapılan park ve çim sahayı gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Parkın büyük bir kısmı tamamlanırken Başkan Keleş :”Her mahallede olmasına özen gösterdiğimiz, bunun için çalışmalarını titizlikle yürüttüğümüz çocuk oyun alanları ve parklar için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Çabamız bu çalışmaların aksamadan zamanında tamamlanarak en kısa zamanda bu yaşam alanlarının Düzcemiz’e kazandırılması için” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Başkan Arapçiftliği Parkını Yakından İnceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 13 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Arapçiftliği Parkını Yakından İnceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı