BURSA HABERLERİ

Başkan Altepe Bursafotofest Sergisini Gezdi

IHA
28.10.2015 - 11:26Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BU SENE 5’İNCİSİ YAPILAN BURSA ULUSLARARASI FOTOĞRAF FESTİVALİ’NDE (BURSAFOTOFEST) AÇILAN FOTOĞRAF SERGİSİNİ GEZDİ.

IHA

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bu sene 5’incisi yapılan Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali’nde (BursaFotoFest) açılan fotoğraf sergisini gezdi.
Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK) ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle düzenlenen 5. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali, Bursa’yı fotoğrafın başkentlerinden biri haline getiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) devam eden BursaFotoFest kapsamında açılan, 47 sanatçıya ait 44 serginin ve 800 fotoğrafın yer aldığı sergiyi gezdi. BKK Başkanı Semih Pala anısına hazırlanan anı köşesini ziyaret ederek sergiyi gezmeye başlayan Altepe’ye, BKK Başkanı Hasan Çepni ve BursaFotoFest Küratörü Kamil Fırat eşlik etti. Hatıra defterini imzalayan Altepe, daha sonra sanatçıların fotoğraflarını inceledi. Festival Küratörü Kamil Fırat’tan fotoğraflar ve sanatçılar hakkında bilgi alan Başkan Altepe, vatandaşların 8 Kasım’a kadar açık kalacak olan fotoğraf sergisini ziyaret etmesini tavsiye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Başkan Altepe Bursafotofest Sergisini Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Altepe Bursafotofest Sergisini Gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı