AYDIN HABERLERİ

Başkan Alıcık’tan Engelli Muammer Işık’a Üç Tekerlekli Motor

IHA
26.10.2015 - 17:11Son Güncelleme :

BAŞKAN ALICIK'TAN ENGELLİ MUAMMER IŞIK'A 3 TEKERLEKLİ MOTOR

IHA

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık maddi durumu iyi olmayan ve engelli olan Muammer Işık’a üç tekerlekli akülü motor hediye etti.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir eşliğinde Muammer Işık’ın evine giderek üç tekerlekli şarjlı motoru teslim etti. Başkan Alıcık tarafından evine getirilerek kendisine hediye edilen aracı gören Muammer Işık duygu dolu anlar yaşadı.
Yeşil mahalle Nazilli’de ikamet eden Muammer Işık çocukken yapılan yanlış iğne sonucu sağ bacağını kalçasından itibaren hiç kullanamadı. Yapılan yanlış sonucu yıllarca koltuk değneğine bağımlı olarak yaşan Muammer Işık maddi imkânsızlıklardan dolayı alamadığı üç tekerlekli şarjlı motor için Nazilli belediyesine yazılı müracaata bulundu. Müracaatını değerlendiren Nazilli Belediyesi engellilik rapor durumuna göre engelli olan Muammer Işık’a üç tekerlekli akülü motoru aldı.
Muammer Işık’a maddi imkânsızlıklar nedeni ile bu güne kadar sahip olamadığı araç Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından evine verilirken Işık duygu dolu anlar yaşadı. Yaşadığı sevinci Başkan Alıcık’a teşekkür ederek ifade eden Muammer Işık “Yıllardır koltuk değneklerine bağımlı olarak yaşamaktaydım. Özellikle uzun mesafeli yürüyüşler beni çok zorlamakta idi. İstediğim zaman istediğim yere gidemiyordum. Ama şimdi bu araç sayesinde daha özgür hareket edebileceğim. Allah Belediye Başkanımızdan ve Belediyemizden razı olsun” dedi.
Aracının hayırlı uğurlu olmasını dileyen ve hep güzel günlerde kullanmasını temenni eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık her zaman ihtiyaç sahibi kişilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Başkan Alıcık’tan Engelli Muammer Işık’a Üç Tekerlekli Motor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Alıcık’tan Engelli Muammer Işık’a Üç Tekerlekli Motor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı