TEKİRDAĞ HABERLERİ

Başkan Albayrak: Bambaşka bir Tekirdağ ortaya çıkacak

DHA
26.03.2017 - 16:25Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ’ın 11 ilçesinde yaptığımız çalışmalarla çevremize ve vatandaşlarımıza rahatsızlık veriyor olabiliriz, ancak çalışmaların sonunda bambaşka bir Süleymanpaşa, bambaşka bir Tekirdağ ortaya çıkacak” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Kadir Albayrak, Ulaşım Daire Başkanı Hasan Bayram ile beraber Tekirdağ Taşımacılık Anonim Şirketinin (TETAŞ)  Mali Olağan Kongresine katıldı. Süleymanpaşa ilçesi Erdoğan Orhan Kongre Merkezinde gerçekleştirilen kongrede konuşan Albayrak 30 mart 2014 tarihinde Tekirdağ halkının bambaşka bir güne uyandığını belirterek “Yeni Büyükşehir yasası ile Tekirdağ'ın büyükşehir oluşu birçok değişikliği ve farklılığı getirdi. Sekiz bin aracın idaresi bir anda büyükşehir belediyesine geçti. Bir cenaze durumunda vatandaşımız bir gün önce muhtarlıktan hizmet alırken bir gün sonra arayan kişi bizim yapacak bir şeyimiz yok belediye ile muhatap olacaksınız gibi yanıtlarla karşı karşıya kaldı.” Dedi Büyükşehir Belediyesi ve Ukomenin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Albayrak  “Tekirdağ’ın 11 ilçesinde yaptığımız çalışmalarla çevremize ve vatandaşlarımıza rahatsızlık veriyor olabiliriz, ancak çalışmaların sonunda bambaşka bir Süleymanpaşa, bambaşka bir Tekirdağ ortaya çıkacak” dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Başkan Albayrak: Bambaşka bir Tekirdağ ortaya çıkacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Albayrak: Bambaşka bir Tekirdağ ortaya çıkacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı