« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan adaylarından ortak proje

Güreş Federasyonunda Bekir Çeker'in başkanlığıyla sonuçlanan olağanüstü seçimli genel kurulda 5 aday da benzer projelerle delegelerin karşısına çıktı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dedeman Otelinde cumartesi günü gerçekleştirilen ve 5 adayın yarıştığı genel kurulda Bekir Çeker, rakiplerine üstünlük sağlayarak federasyonun yeni başkanı olurken, adayların aynı projelerle delegelerden destek istemeleri dikkat çekti.

Bekir Çeker'in 82, Musa Aydın'ın 64, Ercan Yıldız'ın 42, Mehmet Akif Pirim'in 6 ve Halil İbrahim Kastan'ın ise 4 oy aldığı genel kurulda, “Türk güreşinin son yıllarda hak ettiği” yerde olmadığı vurgusu yapıldı.

Adaylar, “Birlik ve beraberliğin” sağlanması yönünde delegelere çağrıda bulunurken, özellikle antrenörlük sisteminden, milli takım seçmelerine kadar ortak projelerini sundular.

Güreşte lig müsabakalarının da yeniden düzenleneceği yönünde vaatlerde bulunan adaylar, ayrıca federasyona yeni hizmet binası, katılımcı yönetim, altyapının yenilenmesi, Güreş Eğitim Merkezlerinin (GEM) yeniden yapılandırılması ve kamp eğitim merkezi gibi yeni tesislerin yapılacağını delegelerle paylaştılar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.