« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan adayları gövde gösterisi yaptı

Galatasaray Kulübü'nün mayıs ayı olağan divan kurulu toplantısına, kulüp başkanı Adnan Polat katılmadı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

HELVACI: ÜZÜNTÜ VERİCİ DÖNEM SEÇİMLE NOKTALANACAKTIR 

KIRAN: EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GALATASARAY AŞKIMIZ

AYSAL: BAŞARI EKONOMİYLE BESLENİR

Düzenli olarak tüm divan kurulu toplantılarına katılmasıyla bilinen Adnan Polat, 14 Mayıs'ta gerçekleşecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu için başkan adayı olan isimlere konuşma hakkı verilen bugünkü toplantıda yer almadı.

Polat'ın yanı sıra, yönetim kurulu üyelerinin Taner Aşkın dışındaki tamamı da divan kurulu toplantısına katılmadı. Yönetim masasında Taner Aşkın tek başına oturarak başkan adaylarının konuşmalarını takip etti.

AKTAR'DAN POLAT'A TEŞEKKÜR

Son dönemdeki divan kurulu toplantılarında yönetime yönelik yaptığı eleştirilerle dikkati çeken Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, bu kez Adnan Polat'a teşekkürlerini iletti.

Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan İrfan Aktar, Adnan Polat ve yönetim kurulu üyelerine kulübe verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür borçlu olduklarını kaydederken, “Bundan sonra Sayın Polat'ı divan üyesi olarak toplantılarımızda sık sık görmeyi ve değerli fikirlerinden faydalanmayı ümit ediyoruz. Önümüzde birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hareket etmemiz gereken bir dönem var. Sorunlarımıza el birliğiyle sahip çıkmalıyız” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler