« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan 11. sıradan memnun değil

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, ligin ilk devresini 24 puanla 11. sırada tamamladıklarını belirterek, “Kim ne derse desin, Gaziantepspor şu anda düşündüğümüz, istediğimiz yerde değil. Ama ikinci yarıda başarı için ne gerekiyorsa o yapılacak” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kızıl yaptığı açıklamada, sunulan imkan, verilen maddi ve manevi destek sonrasında hedeflenen yere ulaşamadıkları için üzgün olduğunu belirtti.

Kızıl, yukarıda bulunan takımlardan daha iyi imkanlara sahip olduklarını, kadronun da onlardan daha iyi olduğuna inandığını ifade etti.

Başkan Kızıl, takımda bulunan futbolcuların birbirinden kaliteli oyuncular olduğuna dikkati çekerek, “Bundan sonraki dönemde biz kendimize bakacağız. Kimin üstte kimin altta olduğu önemli değil. Sonuç olarak puanımız ve yerimiz konuşuluyor. İyi bir kadroya sahibiz. İstediğimiz, projelendirdiğimiz, yaptığımız transferlere göre burada olmamalıydık” ifadesini kullandı.

Başarılı takımın konuşulduğunu, başarısızlığın ise konuşulmadığını vurgulayan Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gaziantep ismi çok önemli. Gaziantep kentinin takımının konuşulmaması beni üzüyor. Şu anda istediğimiz yerde değiliz. Gaziantepspor için ne gerekiyorsa feda etmişim, bundan sonra de feda ederim. Yeter ki başarı olsun. Gaziantepspor adı hep yükseklerde olsun. İkinci yarı için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bundan sonra neler yapabiliriz, nasıl başarılı olabiliriz bunun arayışını ve çalışmasını yapıyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler