Futbol Başkalarının başarılarıyla mutlu oluyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  24
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başkalarının başarılarıyla mutlu oluyorlar

Yıldırım, Beşiktaşlılarla birlikte derbi galibiyetini kutlayan sarı kırmızılı yöneticileri kastederek, “Artık rakiplerimizin başarılarından mutlu oluyor” dedi.

F.BAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ligde kendilerini 3-0 yenen Beşiktaş’ın eğlencesine katılan G.Saray yöneticileri Murat Yalçındağ ve Tunca Hazinedaroğlu ile kısa süre önce görevini bırakan Yiğit Şardan’a gönderme yaparak, “Rakiplerimiz artık bize karşı kendi başarılarından değil, bize karşı rakiplerimizin başarılarından mutlu oluyor” dedi.
Teşvik ediyor
Kulübün resmi dergisinde yayımlanan yazısında Türkiye’de örnek model olma konusunda hızla ilerlediklerini belirten Yıldırım, “Bu son derece önemli bir durum. Rakiplerimizin bizi model alması ve bize ulaşmak için çaba ve çalışma içinde olması, bizi de hep en önde olma konusunda teşvik ediyor’’ ifadelerini kullandı.
‘’Futbol takımımız için koyduğumuz hedefler konusunda aynı iddiayı tekrarlıyorum. Bu iddiam, tüm branşlarımız için geçerlidir’’ diye konuşan F.Bahçe Başkanı, haklarının sonuna kadar takipçisi olacaklarını da vurgulayarak şöyle devam etti:
Tepkisiz kalmayız
“Beşiktaş karşısında aldığımız yenilgiye elbette üzüldük. Rakibimizi kutluyoruz, ama bu maçta meydana gelen büyük hakem hataları konusunda gereğini yapmamıza engel değil. Maçın ardından basının önüne çıkıp, sert demeçlerle camialar arasında derin tartışmalara sebep olmama adına, ben de dahil hiçbir yöneticimiz konuşmuyor. Bu duruşumuz, haklarımızı korumayacağımız, yapılan haksızlıklara tepkisiz kalacağımız anlamına gelmediği gibi, sakın ha, böyle de görülmemeli.’’


Yorumları Göster
Yorumları Gizle