Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Başka suçtan gözaltına alınınca cinayeti itiraf etti!

  Ali AKSOYER/DHA
  22 Nisan 2016 - 13:40Son Güncelleme : 22 Nisan 2016 - 13:48

  Gürcistan’da işlenen bir cinayet İstanbul polisi tarafından ortaya çıkarıldı. Atatürk havalimanında 6 yaşındaki kızıyla Gürcistan’dan gelen Rafet G.(44) kendisini arandığı başka suçlar yüzünden durduran polis ekiplerine "Beni karımı öldürdüğüm için mi durdunuz?" diye sorunca cinayet ortaya çıktı.

  ÖNCE "YANLIŞ ANLAŞILDIM" DEDİ SONRA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

  Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan şüpheli bir süre sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Şüpheli Rafet G.’nin polisteki ifadesinde "Gürcistan’da eşim Esmira Bairomova ve iki çocuğumla birlikte yaşıyorduk. Beni aldattığını düşündüğüm için eşimle kavga ettim ve onu boğarak öldürdüm. Daha sonra 6 yaşındaki kızımla birlikte İstanbul’a hareket ettik" dedi.

  GÜRCİSTAN POLİSİ CESEDİ BULUNDU

  Bu gelişme üzerine Gürcistan polisiyle irtibata geçilerek şüphelinin ev adresi verildi ve arama yapılması istendi. Evde yapılan aramada Esmira Bairomova’nın cesedi bulundu. Boğularak öldürüldüğü anlaşılan cesedin kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için incelendiği öğrenildi.Şüpheli Rafet G. işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevke edilirken, yanındaki kızı devlet korumasına alınarak Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim edildi.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı