« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başka G.Saray yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbulspor karşısında kötü bir futbol sergileyen sarı kırmızılı takımda Rumen yıldız sinirden köpürürken, ilk yarıda tel tel dökülen Brezilyalı oyuncuya böyle seslendi ve oyunun faturasını ona kesti.

Çok sinirlendi

Hagi... G.Saray'ın ve Rumen futbolunun yıldızı.. Sahadaki hırsı ve kazanma azmi ile yaptığı bütün sinirli hareketleri göze batan, son maçlarda gördüğü kırmızı kartlarla da gündeme gelen sarı kırmızılı futbolcu şimdi de takım arkadaşlarına bağırmaları ve uyarmalarıyla dikkat çekiyor.

Şimdi de Capone

Hakan Şükür'ün yerine alınan Jardel'i hemen hemen her maç azarlayan Hagi'nin dün de hışmına savunmadaki Brezilyalı yıldız uğradı. İstanbulspor karşısında tel tek dökülen Capone, maçın ilk yarısının bitiş düdüğü ile birlikte soyunma odasına giderken, Hagi Türkçe olarak arkadaşına bağırdı:

Nasıl oynuyorsun

‘‘Başka G.Saray, başka İstanbul yok. Nasıl oynuyorsun. Kendine gel’’ dedi. Bu eleştiriden sonra oyuncular sahaya çıkarken, Brezilyalı yıldızın yerini ikinci yarı Fatih'e bıraktığı görüldü. Bu bağırmadan sonra böyle bir olayın gelmesi ise Hagi'nin takım içinde ne kadar etkili olduğunu gösterdi.

Biraz oynayın

Devrenin bitmesiyle gelişen bu olaydan önce Rumen futbolcu maç içinde de yine boş durmadı. Sol taraftan atak yapan Hagi, birden durdu ve ellerini açarak ‘‘Top bende. Ne yapıyorsunuz? Biraz oynayın’’ diyerek forveti yine azarladı. Hagi'nin bu davranışı tribünden de gözlendi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler