« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Basit hatalar yaptık"

Voleybol Aroma Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor'un antrenörü Şahin Çatma, ligin 2. haftasında 3-2 yendikleri Pursaklar Voleybol İhtisas karşısında basit hatalar yaptıklarını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çatma, Avrupa Kupası'nda ve ligde iyi işler yapmak için gayret gösterdiklerini belirterek, bu hedeflerine rağmen lige kötü başladıklarını söyledi.

Ligin 2. haftasında oynadıkları Pursaklar Voleybol İhtisas maçını zor da olsa kazandıklarını dile getiren Çatma, şunları kaydetti:
“Lige yenilgiyle başladık. İkinci hafta sahamızda oynadığımız maçı kazanarak moral bulmak istiyorduk. Pursaklar maçına mutlak kazanmak için çıktık. İlk iki seti rahat bir oyunla kazandık. Hedefimiz sahadan 3-0 galip ayrılmaktı. Pursaklar karşısında basit hatalar yaptık. Genç bir ekibiz. İlk iki setin verdiği rehavete kapılarak üçüncü sette oyundan düştük. Kübra'nın da sakatlanması oyunu etkiledi. Rahat kazanacağımız bir maçı zora sokarak kazandık. Bu bizim için bir tecrübe oldu. Tüm oyuncuları kutluyor, bizi yalnız bırakmayan izleyenlere teşekkür ediyorum.”

Çatma, bu maçın geride kaldığını belirterek, Pazar günü deplasmanda yapacakları Yeşilyurt maçını düşündüklerini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz