KOCAELİ HABERLERİ

Başiskele’de 11 Kilometre Yol Asfaltlandı

IHA
31.10.2015 - 13:14Son Güncelleme :

BAŞİSKELE BELEDİYESİ EKİPLERİ İLÇEDE YENİ AÇILAN YOLLARDA ASFALT SERİM İŞLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

IHA

Başiskele Belediyesi ekipleri, ilçede yeni açılan 11 kilometre yolda asfaltlama çalışması yaptı.
Başiskele Belediyesi ilçenin hızla büyümesiyle birlikte bazı yerleşim alanlarının yol açma çalışmalarını sürdürürken diğer yandan altyapı sorunu olmayan planlaması yapılan cadde ve sokakların sıcak asfalt serimlerini gerçekleştiriyor. Son olarak 22 cadde ve sokakta düzenleme yapan ekipler, yaklaşık 11 kilometre uzunluğundaki yolda asfaltlama çalışması başlattı. Akşam ve gündüz devam eden çalışmalarda 3 sokağın sıcak asfalt serme çalışmalarını tamamlayan ekipler 19 sokakta daha çalışma gerçekleştirecek.
Yapılan asfalt çalışmalarıyla cadde ve sokakları güzel bir görünüme kazandığını ifade eden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların yapılan planlamalar doğrultusunda asfaltlanmaya devam edeceğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başiskele’de 11 Kilometre Yol Asfaltlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 13 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başiskele’de 11 Kilometre Yol Asfaltlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı