« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Basının tenkitlerini çok önemsiyoruz”

Gençlerbirliği Kulübü, Ankara'da görev yapan basın mensupları için yemekli sohbet toplantısı düzenledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki kulüp binasının terasında düzenlenen toplantıya kulüp başkanı İlhan Cavcav, yöneticiler Enis Safi, Hakan Kaynar, genel menajer Cem Onuk ve teknik direktör Fuat Çapa ile basın kuruluşlarının Ankara'da görev yapan çalışanları katıldı.

Toplantının başında yönetim kurulu üyesi Hakan Kaynar, bir sunum yaparak, kulüp tanıtımı, tribündeki taraftar sayısını artırmak için yapılan çalışmalarla planlanan yeni organizasyonlar hakkında bilgiler verdi.

Bu arada yemeğin terasta verilmesi nedeniyle rüzgardan üşüyen basın mensuplarına Gençlerbirliği montlarının dağıtılması ilginç bir görüntünün de ortaya çıkmasına sebep oldu.

Buluşmada basın mensuplarıyla yakından ilgilenen başkan İlhan Cavcav, yöneticiler olarak hata yapabileceklerini, bu nedenle de basının tenkitlerini çok önemsediklerini ifade etti.

Uzun yıllar başkanlık yaptığını, çok sayıda basın mensubu tanıdığını belirten İlhan Cavcav, “Ankara'da görev yapan bütün basın mensuplarının yemeğimize katılmaları bizi çok mutlu etti” dedi.

Ankara'yı Süper Lig'de temsil eden tek takım kaldıklarını hatırlatan Cavcav, Ankaragücü için, “Umarım önümüzdeki sezon yeniden Süper Lig'e çıkar ve başkenti 2 takım temsil ederiz” temennisinde bulundu.

Geçen sezon yaşanan olaylardan sonra bugün Türk futbolunun birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğunu dile getiren Gençlerbirliği kulübü başkanı, “futbol severlerin bu olaylardan artık bıktığı” yorumunu yaptı.

Yöneticilerin de insan olduğunu, “bilerek değil, bilmeyerek hatalar yapabileceklerini” dile getiren İlhan Cavcav, “Hatalarımız olduğu zaman da basınımızın tenkitlerine ve önerilerine kulak veren insanlarız. Onların tenkitlerini çok önemsiyoruz” diyerek, sözlerini tamamladı.

Teknik direktör Fuat Çapa da Süper Lig'deki tek Ankara takımı kalmalarına ilişkin basın mensuplarının beklentilerini dinlediklerini belirterek, “Biz de kendilerine beklentilerimizi ilettik. Güzel bir sinerji yakalayıp, Ankara ve Gençlerbirliği için neler yapabileceğimizi paylaştık” dedi.

Bundan sonraki sürecin daha da iyi olacağını kaydeden genç teknik adam, “Samimi ve açık olunması, kulüp için de medya için de verimli bir ortam doğuracaktır” sözleriyle, toplantıya ilişkin görüşlerini dile getirdi.
Yemeğin ardından basın mensuplarına, içinde kulüp ürünlerinin yer aldığı hediye paketleri verildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz