Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Basına fotoğrafları kim sızdırdı

  Hürriyet Haber
  30 Temmuz 2007 - 15:32Son Güncelleme : 30 Temmuz 2007 - 15:32

  20 gün önce sürpriz bir şekilde evlenen Bülent Ersoy ve Armağan Uzun çiftinin mutluluğu, Armağan Uzun'un İzmir Narlıdere'deki bir restoranda genç bir kızla görüntülenmesinin ardından bozuldu. Peki kız arkadaşıyla buluşmak için bu kadar tenha bir yer seçen, tedirgin de olsa öpüşmekten çekinmeyen Armağan nasıl oldu da yakalandı. İşte iddialar...

  İddialardan birincisi, Armağan Uzun'u tanıyan ama emin olamayan garsonlardan biri ünlü "Alaturka Star"ın yanına gitti ve "Merhaba, siz meşhur Armağan Uzun musunuz?" diye sordu. Armağan'ın bu soruyu "Evet" diye yanıtlaması üzerine, ünlü damattan bir imza istedi ve görünmeyecek bir yere konuşlanıp, cep telefonuyla hissettirmeden fotoğraflarını çekti. Sonra da bu fotoğrafları tanıdığı bir muhabire verdi.

  İkinci iddia ise, fotoğraflarda görünen Armağan Uzun'un yanındaki genç kızın intikam için bu fotoğrafları tanıdık birine çektirmesi. İddiaya göre Armağan, "Alaturka Star" yarışmasına katılmadan önce bu kızla birlikteydi. Ne var ki, yarışmada Bülent Ersoy'un kalbini çalınca işler değişti. Bülent Ersoy'la sürpriz bir şekilde evlenen Armağan Uzun, gözü yaşlı genç kıza bu evliliğin "anlaşmalı" olduğunu bir türlü anlatamadı. Genç kız da bu duruma içerleyip, Armağan'dan intikam almak için bu yolu denedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı