SAMSUN HABERLERİ

Basın kartı mensuplarına indirim

DHA
27.04.2017 - 13:07Son Güncelleme :
Basın kartı mensuplarına indirim
DHA

SAMSUN,(DHA) - BASIN İlan Kurumu Samsun İl Müdürlüğü ile Samsun Büyük Anadolu ve Samsun Medicana İnternational Hastaneleri arasında yapılan anlaşma ile sarı basın ve sürekli basın kartı sahibi olan basın mensupları ve 1. derecedeki yakınlarının muayene ve tedavilerde indirim yapılacak.
Basın İlan kurumu Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, “Basın mensuplarımız çalışma temposu, yoğunluğu ve meslek gereği yaşadıkları stres ve sıkıntı nedeniyle hem kendilerine hem de ailelerine yeteri  kadar zaman ayıramıyor. İki özel hastanelerimizle yaptığımız görüşmelerde hem kendileri hem de bakmakla yükümlü oldukları 1.derece akrabalarına ciddi anlamda indirim sağladık. Bu konuda hem hastane yönetimlerine hem de ilgili tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum“ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Basın kartı mensuplarına indirim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Basın kartı mensuplarına indirim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı