MANİSA HABERLERİ

Başhekim Kırmalı Muhtarlara Hastaneyi Tanıttı

IHA
15.10.2015 - 15:00Son Güncelleme :

ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ OPR. DR. ORHAN KIRMALI, İLÇEYE BAĞLI MAHALLENİN MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELEREK, HASTANEYİ TANITTI.

IHA

Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Orhan Kırmalı, ilçeye bağlı mahallenin muhtarlarıyla bir araya gelerek, hastane hakkında bilgi verdi.
Alaşehir Devlet Hastanesi Toplantı Salonu’nda, muhtarlara hastanede görev yapan doktorlar, kullanılan cihazlar slayt gösterileri halinde tanıtıldı. Başhekim Kırmalı, "Birer Alaşehirli olarak hepimizin bu hastaneyi yaşatma görevi olması gerekiyor. Hastanemiz Manisa ilinin sayılı hastaneleri arasında bulunuyor. 200 yataklı hastanemiz, 38 bin metrekare kapalı alana sahip. 9 tane ameliyat masamız var. Alaşehir, Sarıgöl, Eşme ve Buldan gibi komşu ilçelerle birlikte yaklaşık 160 bin nüfusa hizmet veriyoruz. Ancak halk arasında istenilen ve istediğimiz memnuniyeti sağlayamadık. Manisa ili bünyesinde bulunan bir çok hastanede bizim hastanemizde bulunan sağlık cihazlar yok. Hastanemizde 31 uzman hekim, 9 pratisyen hekim hizmet veriyor. 22 yataklı yoğun bakım ünitemiz mevcut, 8 adet hemodiyaliz makinemiz mevcut, 6 doktorla diş sağlığı hizmetleri veriyoruz. Bir çok hastanede film, ameliyat,tahlil, ultrason gibi bir çok alanda haftalar veya aylar sonrasına randevu veriliyor.Biz hastalarımıza aynı gün hizmet vermeye, sorunlarını anında çözmeye özen gösteriyoruz. Hastanemizde her branşta en az iki doktor olması için çalışıyoruz. Bina olarak kapasitemiz yeterli, doktor eksiklerimizin de tamamlanması için gerekli yazışmaları yaptık. Sizlerden hastanemizi tanıtmanızı,A dışarıda ’hastane binası güzel, içi boş’ imajının yıkılması için bize destek olmanızı istiyoruz." dedi.
Amaçlarının insanlara en iyi hizmeti vermek olduklarını dile getiren Kırmalı, "Amacımız, insanların kendi ayaklarında olan hizmetlerden yararlanmasını sağlamak, başka yerlerde sağlık hizmeti aramak için yorulmasınlar. Randevu vermeden anında çözüm üretmek, hizmet ağımızı genişleterek,burayı büyütmek, başka yerlere alternatif olabilmek, insanların mağduriyetlerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde giderebilmek." diye konuştu.
Bazı muhtarlar bugüne kadar bazı branşlarda uzman doktoru eksikliği ve acil serviste yaşanılan bazı olumsuzlukları dile getirirken, Başhekim Kırmalı, muhtarlara telefon numarasını vererek, "Sorunları beraber çözeceğiz, karşılaştığınız sorunları mutlaka bana bildiriniz." dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Başhekim Kırmalı Muhtarlara Hastaneyi Tanıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 15 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başhekim Kırmalı Muhtarlara Hastaneyi Tanıttı haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı