MERSİN HABERLERİ ERDEMLİ HABERLERİ

Başhekim hastaları ziyaret edip dertlerini dinliyor

DHA
31.05.2018 - 13:15Son Güncelleme :
DHA

Mehmet DOĞANER/ERDEMLİ(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Erdemli ilçesinde, göreve geldiği günden bu yana, mesai saati gözetmeksizin yönetim kadrosu ve bütün çalışanlarıyla, adeta kendisini hastaneye ve hastalarına adayan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erman Eker'in çalışmaları, toplumun bütün kesimleri tarafından takdirle karşılanıyor.
Erdemli'de 159 yatak kapasiteli 50 uzman olmak üzere 62 doktor, 172 hemşire, 90 ebe olmak üzere toplam 775 personeli bulunan Devlet Hastanesi Başhekimi Eker, beraberinde Başhekim Yardımcısı Mesut Yeşilova, Sinan Arslan, Hastane Müdürü Cahit Tezcan, Başhemşire Fatma Ateş, Müdür Yardımcısı Ömer Ercan, Mesut Akdemir ile birlikte haftanın 3 günü hastanede tedavi gören ve yatan hastaları odalarında ziyaret ederek onların dertlerini ve isteklerini dinleyip, taleplerini anında çözüme kavuşturarak moral desteği sağlıyor.
6 ay önce göreve atanan Başhekim Eker, Hastanede acil, poliklinik ve yatar hastalar olmak üzere günlük 5 bin kişiye hizmet verdiklerini belirterek, "Haftada 3 günü hastane yöneticilerimizle birlikte hasta katlarımıza çıkıyor, onlarla sohbet ediyor, istek ve taleplerini alarak gerekli olan işleri yapıyoruz. Bu hareketimiz de hasta ve hasta yakınlarının çok hoşuna gidiyor. Ayrıca çalışanlarımızın motivasyonu artıyor, yapılacak olan işler daha kısa sürede yapılarak sorunlar giderilmiş oluyor. Bu çalışmalarımızda bizlere büyük destek veren İl Sağlık Müdürlüğümüzle birlikte devletimizin gücünü halkımıza hizmet olarak sunuyoruz" dedi.
Hastanede yatan hasta ve yakınları ise, uygulamadan çok memnun olduklarını dile getirerek, Başhekim Eker’e ve hastane personellerine teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Erdemli haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Erdemli haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Başhekim hastaları ziyaret edip dertlerini dinliyor haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı