Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Başhekim eşi tarafından öldürüldü

  Ömer ERDEM/İSTANBUL,DHA
  10 Mayıs 2010 - 18:47Son Güncelleme : 10 Mayıs 2010 - 19:24

  İstanbul’da bir sağlık ocağında başhekim olarak çalışan Gürcan Ü., kıskançlık krizine giren 25 yıllık eşi tarafından öldürüldü..

  Doktor Gürcan Ü. ile eşi S.Ü, cuma günü bir konferans için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gitti. 25 yıllık evli olan çift pazar gecesi İstanbul'a döndü.

  Bir sağlık ocağında başhekim olarak görev yapan Gürcan Ü., eve girdikten bir süre sonra telefonu çaldı. Çift arasında çalan telefon kıskançlık tartışmasına neden oldu. Seyahatten döneli dakikalar geçmeden çift arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. İddiaya göre S.Ü. kendisine yastıkla vuran eşine mutfaktan aldığı bıçakla vurdu. Gürcan Ü. yere yığılırken şoka giren öfkeli kadın evin penceresinden çıkıp yardım istedi. Komşuların ihbarı ile gelen sağlık ekipleri Gürcan Ü.’nün öldüğünü tespit etti.

  Olayın meydan geldiği binanın yanındaki market sahibi İsmail Kara; "kıskançlık yüzünden olmuş, gece olay olduktan sonra cama çıkıp yardım istemiş, aşağı inip taksici arkadaşlardan yardım istemiş, arkadaşlar yukarı çıktığında can çekişiyormuş, ambulans çağırmışlar" dedi. Olaydan sonra gözaltına alınan S. Ü., polis merkezindeki sorgusunun ardından Kadıköy Adliyesi'ne sevk edildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı