AYDIN HABERLERİ

Başbakanlık Müşaviri Kılıç, Apollon Tapınağını Gezdi

IHA
27.10.2015 - 20:06Son Güncelleme :

MÜŞAVİR KILIÇ, TARİHİ TAPINAĞI GEZDİ

IHA

Yurdışında yaşayan Türklerden sorumlu Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Müşaviri Sadettin Kılıç, Aydın’ın turizm kenti Didim’de bulunan dünyaca ünlü tarihi Apollon Tapınağı’nı gezdi.
TC Başbakanlık Müşaviri Sadettin Kılıç, Aydın’ın turizm şehri Didim’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Didim’de dünyaca ünlü tarihi Apollon Tapınağı’nı rehperler eşliğinde gezen Kılıç, tapınakta bulunan heykel ve tarihi eserleri inceledi. Müşavir Kılıç’a, AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü, Teşkilat Başkanı Maşallah Özsubaşı, AK Parti Didim Gençlik Kolları Başkanı Kaan Özal Duran eşlik etti. Kılıç, yaklaşık yarım saat süren tapınak gezintisinin ardından AK Parti Didim Seçim Bürosu’na giderek seçim çalışması yapan gönüllü vatandaşlarla kısa süreli sohbet etti. Kılıç, seçim bürosunda AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinden daha yüksek bir oy alacağını hedeflediklerini söyledi.
AK Parti İlçe teşkilatının yaptığı seçim çalışmaları hakkında İlçe Başkanı Cenk Ünlü’den bilgi alan Kılıç, daha sonra İş adamı Fırat Altunç, Maşallah Özsubaşı, Cenk Ünlü ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte öğle yemeği yedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Başbakanlık Müşaviri Kılıç, Apollon Tapınağını Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 20 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakanlık Müşaviri Kılıç, Apollon Tapınağını Gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı