« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başbakan'dan milli sporculara sürpriz

2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nı yerinde izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, olimpiyatlarda boy gösteren sporcularımıza sürpriz yaptı.

Mehmet ARSLAN Londra'dan bildiriyor
SON GÜNCELLEME

BAŞBAKAN'DAN MİLLİ SPORCULARA SÜRPRİZ / WEB TV

Erdoğan'ın gönderdiği 5 tepsi baklavayı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç sporculara elleriyle yedirdi.

BAŞBAKAN'DAN MİLLİ SPORCULARA BAKLAVA SÜRPRİZİ / FOTO GALERİ

5 TEPSİ BAKLAVAYA 5 KURUŞ VERMEDİ

Spor Bakanı Suat Kılıç, baklava aldığı  pastaneden fotoğraf paylaşarak, Milliler'e aldığı baklavalara para vermediğini söyledi.

İŞTE KILIÇ'IN O TWEETLERİ;

Başbakandan milli sporculara sürpriz

Başbakandan milli sporculara sürpriz

Erdoğan'dan Sultanlar'a mesaj

Olimpiyatlardaki ilk maçında, son şampiyon Brezilya’ya kök söktüren ve karşılaşmayı 3-2 kaybeden Kadın Voleybol Milli Takımımız, güçlü rakibi karşısındaki oyunuyla takdir topladı.

Dün gece yarısından itibaren yaklaşık 3 saat süreyle bir heyecan fırtınasına yol açan karşılaşmayı televizyondan izleyenler arasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da vardı. Erdoğan, saatler 03.00’ü gösterirken, voleybolcularımızı oyunlarından dolayı kutlamak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı aradı.

Kılıç ile kısa bir konuşmadan sonra Erdoğan, zorlu maçtan henüz çıkmış kadın voleybolculara hitap etmek istedi. Kılıç da Başbakan’ın konuşmasını, telefonundan sporculara dinletti.

Maçı eşiyle birlikte heyecan içinde izlediğini söyleyen Erdoğan, “Sizin için dua ediyoruz. Bütün Türkiye de size dua ediyor. Başarılarınızı bekliyoruz” dedi. Erdoğan, voleybolcuları duygulandıran konuşmasını, “Bloklara dikkat edin” diye noktaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler