Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Başbakan'a ilanlı 'geçmiş olsun'

  Hürriyet Haber
  06.05.2011 - 12:55 | Son Güncelleme:

  Fethullah Gülen, Kastamonu'da Başbakan'ın koruma konvoyuna yapılan saldırı ile ilgili olarak gazeteye taziye ve geçmiş olsun ilanı verdi.

  İlanda şu sözler yer aldı:

   

  ''GEÇMİŞ OLSUN

   

  Kastamonu Mitingi sonrasında Sayın Başbakanımızın koruma konvoyuna hain bir pusu kurulduğunu teessürle öğrendim. Fevkalade mahzun olduğum hadise açıkça gösteriyor ki bu milletin huzur ve istikrarını çekemeyenler yine o menfur planlarını devreye sokmuş durumdalar. Milletçe kenetlenmemize vesile olmasını dilediğim bu menfur saldırıdan dolayı Cenab-ı Allah'tan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bu millete bağışlamasını, ülkemizi her türlü kötülükten muhafaza buyurmasını temenni eder, geçmiş olsun dileklerimi arz ederim.

   

  TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN

   

  Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma konvoyunda görev yaparken hain bir pusuyla bir polis memurunun şehit edildiğini, bir polis memurunun yaralandığını üzülerek öğrendim. Şehit polis Recep Şahin'e şüheda i kiramla beraberlik niyaz eder, ailesine ve yakınlarına Sabr-ı Cemil dilerim. Yaralı polis memuru Metin Kuş'a Cenab-ı Allah'ın lütfunden acil şifa temenni ederim.

   

  M.FETHULLAH GÜLEN''

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı