« Hürriyet.com.tr
MENÜ

‘Başbakan’ veda etti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR'un unutulmaz futbolcularından Lemi Çelik aktif futbolculuk hayatını noktaladığını açıkladı. Futbola 1979 yılında Trabzonspor alt yapısında başlayan Lemi, 1983 yılında profesyonel oldu. 1997 yılına kadar Trabzonspor'da oynayan ve bir sezon Altay, bir sezon da Ağrıspor'da forma giyen Lemi Çelik, genç, ümit ve ordu olmak üzere 20 kez milli oldu. 33 yaşındaki Lemi, jübile yapmak için Trabzonspor Kulubü Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'a başvuracağını belirtti.

Hami zehirlendi

TRABZONSPOR Kaptanı Hami Mandıralı dün sabah yediği yemekten zehirlendi, Özel Karadeniz Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Hami'ye üç serum verildi. Başhekim Kemal Çağlar, ‘‘Bu gece hastanemizde kalacak. Sanırım bugün öğleden sonra iyileşmiş olur' dedi. Çağlar, Hami'nin G.Saray maçında oynamasının da çok zor olduğunu belirtti. Ani zehirlenmesi ve hastaneye kaldırılması, Trabzonspor'da üzüntü yaratan Hami, 18 kişilik G.Saray maçı kadrosundan çıkarıldı.

Bulak: Hayalim milli takım

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Giray Bulak, gönlünden geçeni açıklarken, ‘‘Hayalim A milli takımın teknik direktörü olmak’’ dedi. Yerel bir televizyon kanalında görüşlerini açıklayan Bulak, ‘‘İlk hayalim Trabzonspor teknik direktörlüğü idi. Şimdi, her teknik adam gibi ben de A Milli Takımı çalıştırmak, ülkeye böylece de hizmet etmek isterim’’ diye konuştu.

Giray Bulak, G.Saray'la aralarında 20 puanlık bir farkın bulunduğuna da işaret ederek, ‘‘Şu bir gerçek ki, bu sezon artık şampiyonluktan söz etmek hayalcilik olur’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz