MALATYA HABERLERİ

Başbakan Malatya’da Yerel Medya Temsilcileriyle Sohbet Etti

IHA
29.10.2015 - 16:30Son Güncelleme :

BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU MALATYA'DA YEREL MEDYA TEMSİLCİLERİYLE SOHBET ETTİ.

IHA

1 Kasım’da yapılacak erken genel seçim gezileri kapsamında Malatya’da bir miting düzenleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Malatya’daki görsel ve yazılı medya kuruluşlarının temsilcileriyle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.
Ak Parti Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte yerel medya temsilcileriyle ayak üstü sohbet eden Başbakan Davutoğlu, dergi ve gazete sahiplerine yerel medyanın öneminden bahsetti. Malatya’da yayın yapan dergi ve gazeteleri inceleyen Başbakan Davutoğlu, yayın yapan gazete ve dergileri çok kaliteli bulduğunu, Malatya basınının çok güçlü olduğunu söyledi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen dergi ve gazete temsilcilerini kırmayarak objektiflere poz verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Başbakan Malatya’da Yerel Medya Temsilcileriyle Sohbet Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakan Malatya’da Yerel Medya Temsilcileriyle Sohbet Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı