Gündem Haberleri

  Başbakan için deve kesecek

  Mikail PELİT/MALATYA, (DHA
  15.05.2011 - 16:00 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya’ya mitinginin hazırlıkları sürerken Ahmet Bayrak adlı kişi kurban etmek için 2 deve hazırladı.

  Başbakan Erdoğan’ın 17 Mayıs Salı günü Malatya’da yapacağı seçim mitinginin hazırlıkları aralıksız sürerken, bir vatandaş da Başbakan’a olan sevgisini farklı bir şekilde göstermek için kolları sıvadı. Başbakan Erdoğan’ı gönülden sevdiğini ifade eden Ahmet Bayrak, Aydın’ın Nazilli İlçesi’nden 2 deve satın alarak Malatya’ya getirdi. Develeri süsleyerek canlı hayvan pazarına getiren Ahmet Bayrak, Başbakan’ın Malatya’ya gelişi sırasında karşılamada develeri keseceğini söyledi.

  BAŞRAK VE POSTERLERLE SÜSLEDİ

  Devlerin bekletildiği hayvan pazarındaki yeri de AK Parti bayrakları ve Başbakan Erdoğan posterleriyle süsleyen Bayrak, Başbakan’ı gönülden sevdiğini belirterek, "Başbakanımız Malatya’ya gelişinde karşılayacağım ve develeri keseceğim" dedi.

  Başbakanın sevdalısı olduğunu kaydeden Bayrak, AK Parti’nin bu dönemde tek başına iktidara gelmesinden sonra Ankara’ya gidip Başbakan’ın elini öpmek istediğini de söyledi.

  Süslenen kurbanlık develere canlı hayvan pazarındaki diğer vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı