Gündem Haberleri

  Başbakan Erdoğan cumartesi Samsun'da miting yapacak

  İlker AKTAŞ/ SAMSUN,(DHA)
  20.06.2013 - 12:04 | Son Güncelleme:

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Başbakan Erdoğan’ın Cumartesi günü yapacağı mitinge Samsunluları davet ederek, "Gün milli iradeye sahip çıkma günüdür" dedi.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’Milli İradeye saygı’ mitingi kapsamında Cumartesi günü saat 17.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda Samsunlulara hitap edecek. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a gelecek olmasıyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, günün milli iradeye sahip çıkma günü olduğunu söyledi. AK Parti’nin hem siyasete hem ülkeye kaybettiği itibarı yeniden kazandırdığını ve Türk siyasi tarihinde devrim niteliğinde adımlar attığını iddia eden Milletvekili Demir, "Türkiye demokrasisi AK Parti iktidarlarıyla farklı bir boyut kazanmış, sistem ve siyaset normalleşmiş, her alanda daha ileri standartlara ulaşılmıştır" diye konuştu.

  SAYGISIZLIĞA CEVAP VERECEĞİZ

  Taksim Meydanı’nda ve diğer eylemlerdeki şiddeti, hakareti ve aşağılamaları herkesin gördüğünü söyleyen Milletvekili Demir, şöyle konuştu:

  "Başbakanımızı ve onu o makama getiren milli iradeyi yok sayan çeşitli grupların, AK Parti ve Başbakanımızı hedefleyen bu eylemlerine Başbakanımıza olan sevgimizi ve bağlılığımızı bir kez daha göstereceğiz. Milli iradeye yapılan saygısızlıklara, sahnelenen oyuna, kendi üslubumuzla, coşku ve heyecanımızla cevap vereceğiz. Türkiye’nin büyümesine, ilerlemesine ve sürdürülebilir istikrara katkı koymak açısından bütün hemşerilerimizi Cumhuriyet Meydanındaki mitinge davet ediyoruz. İnanıyorum ki Samsun yine tarihi günlerinden birini yaşayacaktır."


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı